Rejestracja spółek

Rejestracja nowych spółek na terenie całego kraju.

Przygotujemy dokumenty, przeprowadzimy rejestrację. Otrzymacie Państwo KRS, NIP i REGON. Spółka gotowa do prowadzenia działalności działalności.

Dodatkowo pomagamy w uzyskaniu licencji i pozwoleń w związku z prowadzoną działalnością

Rozpoczęcie Działalności

Wizja załatwiania zawiłych formalności mnogości dokumentów niezbędnych do wypełnienia, często prowadzi do jego chaosu organizacyjnego i poczucia bezsilności.

Naszą misją jest umożliwienie Państwu skupienia się na tym co najważniejsze, czyli na pomysłach i rozwoju. Biuro Rachunkowe BŁACHNIO oferuje kompleksowe doradztwo prawne i organizacyjne. Przeprowadzamy wszelkie czynności związane z przygotowaniem koniecznej dokumentacji i przekazaniem jej odpowiednim instytucjom.

Oferujemy:

  • We współpracy z Kancelarią Radcy Prawnego przygotujemy umowę spółki, umowę zbycia udziałów i inne dokumenty rejestracyjne spółek funkcjonujących na rynku,
  • Uzyskując pełnomocnictwo w imieniu klienta złożymy niezbędne dokumenty i wnioski we właściwych urzędach i instytucjach, uzyskując stosowne decyzje administracyjne
  • Ustalimy dogodny termin obsługi notarialnej i prawnej, niezbędnej do przeprowadzenia transakcji.

Dodatkowo obcokrajowcom chcącym założyć Spółkę

  • Zapewniamy obsługę tłumacza (jeżeli nie mówimy w danym języku),
  •  Tymczasowego adresu siedziby zgodnie z wymogami prawa miejscowego.

Obcokrajowcom chcącym założyć spółkę w Polsce. Po dokonaniu niezbędnych uzgodnień telefonicznie lub e-mailowo, wszystkie formalności związane z podpisaniem aktu notarialnego i rejestracji Spółki w KRS zrealizujemy podczas pobytu w Kielcach.