Proponujemy 50% obniżkę opłaty za usługi księgowe przez pierwszy miesiąc. Oferta dotyczy wszystkich firm, z którymi podejmujemy współpracę i znający obowiązujące hasło promocyjne, pobrane ze strony internetowej biura.

Zacznij z nami

Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą lub zakładającym spółki handlowe, zapewniamy po podpisaniu umowy z naszym biurem przynajmniej na 1 rok, jednomiesięczną zniżkę w wysokości 50% ceny usług. Korzyści dla tych Klientów:
0,- zł za załatwienie spraw rejestracyjnych,
0,- zł za reprezentację przed właściwymi miejscowo organami podatkowymi i ZUS w bieżących sprawach,
0,- zł pierwszy miesiąc obsługi rachunkowej
50 % ceny z oferty przez pierwszy miesiąc trwania umowy.
Warunkiem skorzystania z ulgi jest przesłanie na adres biuro@blachnio.pl hasła znajdującego się na stronie internetowej biura, podając nazwę firmy.

Zmieniaj na lepsze

Dla Klientów zmieniających biuro rachunkowe zapewniamy po podpisaniu umowy z naszym biurem przynajmniej na 1 rok, rabat w wysokości 50% ustalonej ceny za usługi prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego przez pierwszy miesiąc. Warunkiem skorzystania z ulgi jest przesłanie na adres biuro@blachnio.pl hasła znajdującego się na stronie internetowej biura, podając nazwę firmy.

Podaj dalej

Każdy nasz klient, który zarekomenduje nasze usługi i przyczyni się przez to do podpisania umowy z nowym klientem, przynajmniej na 1 rok otrzyma od nas miesięczną zniżkę w wysokości 50% ceny usługi od każdej podpisanej takiej umowy.

Skontaktuj się z nami