Wybór biura rachunkowego to niezwykle istotny element niosący za sobą istotny wpływ na dalszy rozwój i bezpieczeństwo firmy. Dlatego  bardzo ważnym jest aby prowadzenie ksiąg powierzyć partnerowi który posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, tak aby Członkowie zarządu lub właściciele firmy mogli skoncentrować się na prowadzeniu podstawowej działalności i rozwijaniu prowadzonego przedsiębiorstwa.

Biuro Rachunkowe BŁACHNIO – to kompleksowa, profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa oparta na wieloletnim doświadczeniu właściciela i pracowników. Praktyka nauczyła nas jednak, że rachunkowość to nie tylko te elementy. Nasze biuro rachunkowe tworzone jest więc przez zespół, który rozumie czym jest outsourcing i bycie partnerem dla naszych Klientów w obszarach takich jak usługi rachunkowe, kadry i płace, księgowość czy też wirtualne biuro.

Prowadzimy kompleksową obsługę firm rozliczających się w oparciu o ryczałt podatkowy, książkę przychodów i rozchodów, pełną księgowość, kadry i płace czy też wirtualne biuro a także wspieramy klientów w kreowaniu polityki finansowej i optymalizacji podatkowej.

Rzetelność, odpowiedzialność oraz otwartość w komunikacji to wartości, którymi się kierujemy w codziennej pracy. Nasze biuro rachunkowe tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, rozumiejący, że outsourcing to przede wszystkim bycie partnerem. Dlatego rozwijamy swój podstawowy biznes – usługi rachunkowe, obsługę księgową, płacową i kadrową firm. Biuro Rachunkowe BŁACHNIO rozumie swoją rolę, Ty znasz swój biznes. Razem możemy więcej!

Na tej stronie biuro księgowe BŁACHNIO mogłoby, podobnie jak tysiące innych firm, podkreślać, że zna się na procesach księgowych i nasze usługi rachunkowe poparte są wieloletnim doświadczeniem. Praktyka nauczyła nas jednak, że rachunkowość to nie tylko te elementy. Nasze biuro rachunkowe tworzone jest więc przez zespół, który rozumie czym jest outsourcing i waga bycia partnerem dla naszych Klientów w obszarach takich jak usługi rachunkowe, kadry i płace, księgowość czy też wirtualne biuro.

Biuro rachunkowe BŁACHNIO to licencjonowane biuro rachunkowe. Posiada Świadectwo Kwalifikacyjne, wydane przez Ministra Finansów nr 2902/97. (patrz) Właściciel jest doradcą podatkowym, wpisanym na listę doradców podatkowych pod nr 9399. (patrz). Biuro Rachunkowe „BŁACHNIO” jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w TUiR „WARTA” S.A. oraz T.U. „GERLING POLSKA”

Działamy od 1993 r., obsługujemy więc naszych Klientów ponad 20-cia lat i nie tylko od strony podatkowej czy rachunkowej, ale również w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego.

Jeśli korzystacie Państwo z innego biura rachunkowego, zapoznajcie się z naszą kompleksową ofertą i dołączcie do grona zadowolonych klientów.
Zakres prowadzonej działalności:

 • Doradztwo podatkowe
 • Pełna księgowość (w tym księgowość wspólnot mieszkaniowych i upadłych firm)
 • Książka przychodów i rozchodów
 • Podatek zryczałtowany
 • Rozliczenie kadr i płac i ZUS
 • Rejestracja działalności osób fizycznych i spółek osobowych.
 • Zakładanie spółek kapitałowych
 • Wirtualne biuro
 • Wyprowadzanie zaległości rachunkowo-podatkowych i kontrola ksiąg,
 • Nadzór nad księgami prowadzonymi we własnym zakresie przez klientów
 • Opracowanie oraz wdrożenie lub modyfikację zasad (polityki) rachunkowości w tym zakładowego planu kont zgodnie z polską Ustawą o rachunkowości,
 • Finansowe rozliczanie projektów finansowych ze środków budżetowych i unijnych.
 • Roczne zeznania podatkowe

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą stroną